Samorząd Szkolny

SAMORZĄD SZKOLNY

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego

 

przewodniczący

Mateusz Dratwa

 

zastępca 

 Przemysław Dyjak

skarbnik 

Milena Wyrębak

sekretarz

Wiktoria Kozioł

 

komisja rewizyjna

Hanna Chorzępa

Mateusz Mrozek

  Kryspin Krajewski

 

 

członkowie zarządu

Mateusz Dratwa, Kryspin Krajewski, Adrian Korbas, Olga Krzysiak, Wiktoria Kozioł, Karolina Muzyka,

Oliwia Feliksik, Roksana Łuciów, Zuzanna Pełka, Maja Woźniak, Maja Peszek, Oktawian Ograbek,

Julia Klementowicz, Julia Peszko, Bartosz Jakubowski, Hanna Chorzępa, Milena Wyrębak,

Przemysław Dyjak, Kornelia Lichwa, Bartosz Domagalski, Mateusz Mrozek, Mateusz Wyrębak,

Julia Ralcewicz, Emilia Antosik, Oliwia Bełch

 

 

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

mgr Sylwia Mrózek

 

mgr Anna Kozioł

 

mgr Karolina Bernacka

SAMORZĄDY  KLASOWE ZESPOŁU SZKÓŁ NR1 W JUGOWIE

IVA mgr S. Mrózek                                                   IV B mgr R. Moryc

Emilia Antosik- przewodnicząca                         Oliwia Bełch- przewodnicząca   

Dawid Niemczyński - zastępca                            Maja Peszek- zastępca

Dominika Aniszewska- skarbnik                         Jonatan Jęcek- skarbnik

Bartosz Rząsa - sekretarz 

 

 

VA mgr H.Gorla                                                               V B  mgr J. Zdrojek 

Mateusz Wyrębak -przewodniczący                  Maja Woźniak - przewodnicząca

 Aleksandra Zając -zastępca                                Julia Ralcewicz - zastępca

 Antoni Gorący - zastępca                                      Martyna Urbaniak -skarbnik

 

 
 VI mgr  K. Antosik                                               VIIA mgr M.Dzięgiel               

Mateusz Mrozek- przewodniczący                           Karolina Białek - przewodnicząca

 Bartosz Sypień- zastępca                                          Oliwia Niemczyk - zastępca

Roksana Łuciów-skarbnik                                              Amelia Sabieraj - skarbnik

 

VIIB  mgr K. Bernacka                                      VIIIA mgr B. Sołek – Muzyka

 Kózka Kinga- przewodnicząca                                       Milena Wyrębak-przewodnicząca

 Adamus Mateusz - zastępca                                         Olga Krzysiak - zastępca

 Ślipska Wiktoria -skarbnik                                             Zuzanna Pełka-skarbnik

 


 

VIII B mgr A. Kozioł                                      3a gim. mgr M.Skwark

 Przemysław Dyjak-przewodniczący                            Bartosz Jakubowski-przewodniczący

 Wiktoria Kozioł- zastępca                                             Adrian Korbas- zastępca

Hanna Litwińska-skarbnik                                            Oliwia Feliksik-skarbnik

 

 

3b gim. mgr J. Hosek                                     

Hanna Chorzępa -przewodnicząca                                  

Tomasz Wasylik- zastępca                                                    

Mateusz Dratwa -skarbnik                                            

 

 

 

 

 

NA GÓRĘ