Samorząd szkolny

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd szkolny

 

SAMORZĄD SZKOLNY


Zarząd Samorządu Uczniowskiego


przewodnicząca Julia Lichwa


zastępca Paulina Sypień


skarbnik Bartłomiej Hryckiewicz


sekretarz Hanna Chorzępa

 

komisja rewizyjna

Maja Woźniak

Karolina Białek

Karolina Muzyka

Mateusz Dratwa

 

członkowie zarządu


Bartosz Antosik, Maksymilian Dobosz, Kinga Kózka, Maja Polak, Przemysław Dyjak,

Adrian Korbas, Sandra Herc, Violetta Hryckiewicz, Adam Chodakowski, Dominika Szpak, Kornelia Lichwa, Oliwia Niemczyk, Wiktoria Dziewońska


Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

mgr Sylwia Mrózek


mgr Anna Kozioł


mgr Karolina Wacławik - Bernacka

 

SAMORZĄDY  KLASOWE ZESPOŁU SZKÓŁ NR1 W JUGOWIE

 

IV A mgr H.Gorla                                          IV B  mgr J. Zdrojek 

Bartosz Antosik-przewodniczący                                   Maja Woźniak - przewodnicząca

Weronika Bukowska- zastępca                                       Julia Ralcewicz - zastępca

 Aleksandra Zając-skarbnik                                           Martyna Urbaniak -skarbnik

Mikołaj Gorący - sekretarz


 
 V mgr  M. Kazimierczak                              VIA mgr M.Dzięgiel               

Dobosz Maksymilian- przewodniczący                           Karolina Białek - przewodnicząca

 Martyna Tkaczyk- zastępca                                          Oliwia Niemczyk - zastępca

 Dominika Szpak-skarbnik                                              Amelia Sabieraj - skarbnik

 

VIB  mgr K. Wacławik-Bernacka                 VIIA mgr B. Sołek – Muzyka

 Kózka Kinga- przewodnicząca                                       Maja Polak-przewodnicząca

 Adamus Mateusz - zastępca                                          Milena Wyrębak- zastępca

 Ślipska Wiktoria -skarbnik                                             Zuzanna Pełka-skarbnik


 

VII B mgr A. Kozioł                                       2a gim. mgr M.Skwark

 Przemysław Dyjak-przewodniczący                              Adrian Korbas-przewodniczący

 Wiktoria Kozioł- zastępca                                              Mieszko Małodobry- zastępca

 Sławomir Świrski-skarbnik                                            Oliwia Feliksik-skarbnik

 Hanna Litwińska- sekretarz

 

2b gim. mgr M.Kucharczyk                           3A gim.mgr  S. Mrózek

Mateusz Dratwa-przewodniczący                                   Paulina Sypień-przewodnicząca

Alan Leszczyński- zastępca                                            Julia Lichwa-  zastępca              

Hanna Chorzępa-skarbnik                                              Violetta Hryckiewicz-skarbnik

 

 3B gim. mgr K. Antosik

 Sandra Herc-przewodnicząca

Oliwia Rybicka- zastępca

 Ewa Garbiak-skarbnik

 


 

 

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl