Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wydarzenia

Wydarzenia

Nasz udział w warsztatach przyrodniczo- artystycznych na Włodzickiej Górze oraz uroczystym otwarciu odbudowanej wieży

19 października 2018 roku, uczestniczyliśmy w warsztatach przyrodniczo- artystycznych na Włodzickiej Górze oraz uroczystym otwarciu odbudowanej wieży, na które zaprosiła nas Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska.

Dzień Edukacji Narodowej 15.10.2018 Uroczyste Wręczenie Stypedniów i Nagród Wójta

15 października 2018 roku w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej,  na  którą  Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska  zaprosiła tegorocznych stypendystów wraz z rodzicami i  ...

DEN

Wycieczka klas III gimnazjalnych do Słupca na ściankę wspinaczkową

19 września 2018r. uczniowie klas III gimnazjalnych  pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego -

p. Rafała Moryca i p. Jarosława Hoska, udali się do Słupca sprawdzić swoje umiejętności alpinistyczne.