Jesteś tutaj:
  2. Dla rodziców

Zpisy do żłobka publicznego w Bożkowie

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bożkowie

zaprasza do zapisów do żłobka publicznego w Bożkowie - są jeszcze wolne miejsca

więcej informacji na stronie

Terminy rekrutacji do szkół podstawowych i przedszkoli na rok szkolny 2023/2024

Zarządzenie nr 41/23 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 20 stycznia 2023 r.

w sprawie w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych oraz publicznych przedszkoli

na rok szkolny 2023/2024, dla których Gmina Nowa Ruda jest organem prowadzącym

Dentobus

Gmina Nowa Ruda podpisała 16 stycznia 2023 roku Porozumienie w zakresie obsługi świadczeń stomatologicznych w Dentobusie Dolnośląskim z firmą DirectMedic sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

ABCDE czerniak

Znajomość cech charakterystycznych czerniaka i regularna obserwacja znamion może pomóc we wcześniejszym wykryciu podejrzanych zmian, a tym samym dać szansę na całkowite wyleczenie.

Złote zasady ochrony skóry

Już od 10 lat głównym celem Tygodnia Świadomości Czerniaka jest budowanie świadomości na temat istoty ochrony skóry przed czerniakiem wśród różnych grup Polaków. W ramach jubileuszowej, X edycji kampanii realizowanej pod hasłem #Czerniak18+, Akademia Czerniaka postanowiła...