Happy English w Jugowie 2011

Taki tytuł nosi projekt realizowany od września w naszej szkole, w ramach konkursu grantowego Small Grants. Konkurs ten organizowany jest  w programie English Teaching , stworzonym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Krajowym operatorem programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida.

Napisany w czasie wakacji projekt  zdobył uznanie komisji oceniającej  i grant w wysokości 12 tys. zł.

Dzięki temu dzieci nie tylko uczą się  języka, ale zakupione zostały nowoczesne pomoce dydaktyczne ,  meble do salki językowej. Poza tym grupa 45 najbardziej pilnych uczennic i uczniów wyjedzie na wycieczkę do Wrocławia  do kina na film w wersji oryginalnej.

Tytuł projektu sugeruje , że nauka j. angielskiego   przebiega w wesołej, radosnej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik, w myśl zasady „ być dobrym nauczycielem oznacza nie nudzić siebie i innych”.