JASEŁKA 2017

20 i 21.12.2017 roku dzieci z naszego przedszkola postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną

i wszystkich wprowadzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Pod okiem swoich pań przygotowały Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały.

Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia.

Pani dyrektor Alina Keplinger oraz panie wychowawczynie życzyły wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych

w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca wszystkich gości.